Bc. Stanislava Tomsová

Mgr. Yveta Milatová

V pátek 25.5.
jedeme na výlet do indiánské vesničky v Růžové. Dětem dejte s sebou praktický batůžek s pitím a svačinkou a pohodlné sportovní oblečení. Oběd povezeme dětem ve  formě balíčku.
Předpokládaný návrat do školky kolem 15:30hod

Třídní akce

Červen:

12.6.    Za pohádkou na zámek
14.6.    Návštěva hřiště Kocánek
         - s sebou batůžek s pitím a svačinkou
21.6. Loučení s předškoláky

Návštěva Hit Flory

Ve středu 25.4.2018 jdeme procházkou do Hit Flory. Dejte, prosím, tento den dětem batůžek s pitím a malou dobrůtkou. Na sebe sportovní oblečení a pevnou obuv.

Naše jarní vyrábění

Tělocvična u Rákosníčka

Po pohybových aktivitách Cvičení se zvířátky si užíváme spousty zábavy v tělocvičně.

Přišla zima?

Zima jako roční období sice přišla, ale sníh, který k ní patří, se nám zatím moc neukázal. Nás to ale nezastavilo v tom, užívat si zimních radovánek ve třídě. Při zimní olympiádě jsme lyžovali, jezdili na ježdíkách. Stavěli jsme sněhuláky bez sněhu, učili se na nich tvary, počítali knoflíky a porovnávali velikosti. Stále ale doufáme, že si ty pravé zimní venkovní radovánky letos ještě užijeme :)

Vánoční besídka

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na Vánoční besídku, která se bude konat dne 18.12. od 15 hod ve třídě Včelí medvídci.

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na Vánoční besidku, která se bude konat dne 18.12. od 15hod ve třídě Včelí medvídci

Jak jsme poznávali tvary

Jak vypadá takový čtverec nebo trojúhelník? Teď už to všichni víme. Zábavnými hrami a pomocí didaktických pomůcek jsme toto téma krásně zvládli.

Co jsme se naučili

Jaká žijí zvířátka na statku? Jak se o ně staráme a co nám na oplátku dávají? To vše jsme se dozvěděli formou zábavných her a pomocí vzdělávacích programů na interaktivní tabuli.

Dne 1.12.2017 jedeme do DDM Teplická, kde si v Pekelných dílničkách vyrobíme vánoční dekorace a ozdobíme perníčky.

Drakiáda

Děkujeme všem rodičům za spolupráci při výrobě co nejoriginálnějšího draka.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci při výrobě co nejoriginálnějšího draka
Dne 3.11. si v naší třídě uspořádáme strašidelný rej. Budeme strašit, tančit, soutěžit a hlavně se dobře bavit. Děti můžou v tento den přijít v maskách.

Začínáme

Měsíc září k nám do školky přivedl spoustu nových dětiček. Se stávajícími dětmi jsme jim pomáhali zorientovat se ve školce a hlavně představit naší třídu Včelí medvídci. Prozkoumali jsme každičkou hračku a všechna zákoutí zahrady naší mateřské školy. Postupně jsme se všichni skamarádili, osvojili si třídní pravidla a začali si plně užívat nový školní rok.
Nejvíce nás bavilo kreativní tvoření, téměř žádný výtvarný materiál už nám není cizí, při hudebně pohybové výchově jsme se procvičili a naučili se nové písničky. radost nám také přináší kroužek "Cvičíme se zvířátky", na který dojíždíme každý čtvrtek.

Cvičíme se zvířátky

Od 12.9.2017 začneme každý čtvrtek docházet na pohybový kroužek "Cvičíme se zvířátky". V prvním pololetí navštívíme 10 lekcí. Prosíme rodiče, aby v den cvičení děti vybavili batůžkem s pitím, přezuvkami a pohodlnými kalhotami (tepláčky, legíny).

pro Vaše děti je tento školní rok posledním v mateřské škole. Budeme se snažit , aby si děti závěr ve školce co nejvíce a nejradostněji užily a hlavně, aby do školy šly co nejlépe připravené.

Tento školní rok se předškolní vzdělávání stalo povinným. Prosíme Vás tedy, aby jste děti v jejich nepřítomnosti včas omlouvali i s udáním důvodu.

Na celoroční příjemnou spolupráci se těší pí.uč. Stáňa a Yveta.