Miluše Buryšková
Pavlína Kolářová
asistentka Renata Svobodová

Červen
Červen jsme si s dětmi užívali při hrách. V tomto měsíci jsme podnikli výlet do soutězek do Hřenska s následnou návštěvou hasičů a ukázkami jejich práce. Na zbrojnici jsme dostali i občerstvení a velmi dobře jsme se bavili. Velkou událostí tohoto měsíce bylo i pasování předškoláků spojené se Sváťovým dividlem. Tuto slavnostní chvíli jsme si velmi užili. Po zbytek měsíce, jsme se bavili při hrách a těšili se na prázdniny

Květen
V květnu nás navštívil kouzelník s ptáčky, z vystoupení jsme měli velikou radost a moc se nám líbilo, také jsme se připravovali na besídku pro maminky. Vyrobili jsme jim dárečky, naučili se tanečky a písničky. Měli jsme také první větší výlet na Vrabinec. Po výšlapu nám byly odměnou opečené buřtíky. Celou cestu náš provázel Pepíčkův tatínek, který je myslivec. Na konci měsíce jsme si užili zahradní slavnost a spaní ve školce s večerem plným zábavy.

Duben
V dubnu, jsme se věnovali v první části opakování na zápis, který se uskutečnil 13.4. Všechny děti byly do školy přijaty. Povídali jsme si o tom, jak prožili velikonoce a šli za pokladem „Cestou velikonočního zajíčka“ V rámci dopravní výchovy jsme šli na hřiště na Starém Městě na „Kocánka“ a vyprávěli si o bezpečnosti silničního provozu. Poznávali jsme cizokrajná zvířata, fotili se na tablo a měsíc jsme zakončili čarodějnickou olympiádou v kostýmech a opékáním buřtíků.

Březen
V březnu, jsme navštívili základní školu, abychom se seznámili s prostředí a třídami, které jsou ve škole, protože jsme našli při školních úkolech nějaké mezírky, tak jsme celý týden opakovali věci, co už známe a máme znát. Navštívili jsme knihovnu v Děčíně, kde nám připravili zajímavý program. Malovali jsme vajíčka různými technikami, vytvářeli jarní obrázky a povídali si o velikonocích, které letos byli již na konci března. V tomto měsíci jsme také zakončili kurz plavání společnou lekcí s rodiči, moc se nám to líbilo a dobře jsme se bavili

Únor
Únor jsme zahájili Masopustním veselím, ve spolupráci se třídou Slůňat jsme se stali pekaři, řezníky, cukráři a vše zakončili společným veselím a karnevalem. V Masopustním reji jsme pokračovali i další týden s dětmi všech tříd při prázdninovém provozu. Školku navštívil také kouzelník Waldini, při jeho představení jsme se skvěle bavili a do představení jsme se zapojili. Učili jsme se spolu vzájemně spolupracovat, komunikovat a vytvářet Další týden jsme věnovali olympijským hrám, ukazovali si sporty na interaktivní tabuli, znak olympijských her a dozvídali se z encyklopedií různé informace. Poslední týden jsme cestovali z pohádky do pohádky, abychom si uměli uvědomovat nebezpečí a chránit svoje soukromí.