Miluše Buryšková
asistentka Renata Svobodová

VÝLET DO HŘENSKA
UTERÝ 5.6.

Sraz ve školce do 7h. Po svačině pojedeme busem v 7:39 z Boletic a na náměstí přestoupíme na autobus směr Mezná, který z náměstí odjíždí v 8:15.
Z Mezné půjdeme směr soutězky a lodičkou směrem do Hřenska. Z Hřenska pojedeme autobusem zpět do Děčína ve 14:20. Předpokládaný návrat do školky je kolem 15:30
Oběd dostanou ze školky (balíček)
DĚTEM PROSÍM DEJTE PEVNOU OBUV A DOSTATEK PITÍ

ZAHRADNÍ SLAVNOST A SPANÍ VE ŠKOLCE
ČTVRTEK 31.5. OD 15:30

Zahradní slavnost proběhne k příležitosti oslavy dne dětí na zahradě MŠ. Rodiče si převléknou děti do masek v 15:20 a děti potom půjdou průvodem kolem domu s pečovatelskou službou a vrátíme se zpět na zahradu, kde budou připravené soutěže. Po skončení zahradní slavnosti zde zůstanou děti, které se účastní nocování v MŠ.
Na spaní v MŠ dejte prosím svým dětem: do krabičky studenou večeři. A prosíme maminky o upečení koláče nebo bábovky na snídani

Výlet na Vrabinec
Úterý 29.5.

Pojedeme autobusem č. 8 v 9:34 na Lesnou. Odtud půjdeme pěšky na Vrabinec. Zde se občerstvíme, opečeme buřty a půjdeme po lesní cestě do Těchlovic na autobusovou zastávku. Do školky se vrátíme asi kolem 14h. Děti dostanou z MŠ oběd do balíčku.
Co sebou? Batůžek – pití, ovoce, sladkost, buřtík+chleba. Vhodné oblečení do lesa – pevná uzavřená obuv, dlouhé kalhoty.