Pavlína Kolářová
Renata Svobodová

Ponožkový den

Kabaret u Motýlků

V druhém březnovém týdnu se motýlci proměnili v umělce. Téma týdne "Jsem umělec" , kdy si děti zkusily různé role - malíř, zpěvák, tanečník. Vyvrcholením byl kabaret, který jsme si připravili i pro ostatní děti z naší školky. Přišli se podívat Broučci, Berušky i Sluníčka a i oni si připravili krátký program. Společně jsme zpívali a tančili a na závěr bylo malé občerstvení.

Foto ve fotogalerii

To jsem já to jsi ty

Kreslení na potravinovou folii - téma týdne bylo moje tělo - to jsem já to jsi ty. Závěrem děti vytvořily krásná umělecká díla

Karneval

Karneval u Motýlků - dlouho očekávaná akce na kterou se děti moc těšily a skvěle jsme si jí užili. Děti měly krásné masky a s velkou chutí se zapojily do soutěží. Vyvrcholením karnevalu byl společný karnevalový rej u Berušek.

Dne 28.2.2019 proběhne v naší MŠ v rámci dopoledních činností Karneval.
Dejte, prosím, svým dětem masku.

Dělání, dělání

Dělání, dělání všechny smutky zahání….tak to bylo celý týden u Motýlků. Děti si vyzkoušely, jak pracuje švadlena, zedník, pekař nebo zahradník a zjistily , co vše ke své práci potřebují. Tak jsme se umazali od malty, těsta i hlíny, ale vůbec nám to nevadilo naopak byla u toho legrace a děti to velmi bavilo.

Další fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Zima

Letošní zima nám přála. A s dětmi jsme si hojně užívali sněhové nadílky. Nejen, že jsme chodili s ježdíky na boletický kopec, ale také jsme vyjeli autobusem na Lesnou, kde jsme strávili hezké dopoledne na zdejším kopci, kde to bylo jako v pohádce. Děti byly nadšené a ikdyž nám k tomu chumelilo a byla ta pravá zima, tak se jim tam moc líbilo. Také jsme postavili několik sněhuláků. Ale nemysleli jsme jenom na sebe a sněhové radovánky. Během zimních měsíců jsme chodili do přírody a ptáčkům na stromky jsme pověsili koule s ptačím zobem. Teď už se společně těšíme na karneval a na jaro, které už je za dveřmi.