ve dnech 18.2.-22.2.2019 bude MŠ Dlouhá z provozních důvodů uzavřena.

Náhradní umístění dětí je zajištěno v MŠ K.H.Borovského ve třídě Slůňata.

Děkujeme za pochopení.

Zdraví to nás baví

V zimních měsících je třeba ještě více dbát o své zdraví. S dětmi jsme si zopakovali zásady zdravého životního stylu a povídali si o tom, co pro své zdraví udělat. Nejvíce nás ale bavili hry na doktora a pacienty.

V zimních měsících je třeba ještě víc dbát na své zdraví. Proto jsme si s dětmi povídali o zásadách zdravého životního stylu, popisovali si, co je zdravé a co ne. Ale nejvíce nás bavili hry na doktora a poacienty.

Vyrábíme krmítka pro ptáčky

Ve čtvrtek 7.2. za námi do školky příjde dentální hygienička, která dětem ukáže, jak si správně čistit zoubky.
Prosíme, aby si v tento den děti přinesly zubní kartáčky.

Dne 10.1. jedeme do MŠ Májová na divadelní představení O zatoulaném koťátku.

Prosíme o vhodné oblečení dle počasí. Vyjíždíme po svačince, do oběda se vrátíme.
Vybíráme 40Kč
Krásné Vánoce plné pohody, radosti a smíchu vám přeje kolektiv MŠ Dlouhá - Křešice.

Dýňování

Děkujeme všem rodičům, kteří se zúčastnili našeho dýňování. Strašidelné dýně poté zdobily naši školku.

Halloween

Halloween byl plný her, zábavy a strašidelných masek. Další fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Ve dnech 5.a 6.11. 2018 bude MŠ Dlouhá z provozních důvodů uzavřena.
Náhradní umístění pro vaše děti je zajištěno v MŠ K.H.Borovského - Boletice.

Prosíme o nahlášení paní učitelce, zda Vaše dítě bude v tomto termínu do MŠ K.H.Borovského docházet.
Děkujeme :)
V pondělí 22.10. jdeme do MŠ K.H.Borovského na pohádku "Červená Karkulka" divadélka Koloběžka.

Prosíme děti vhodně obléknout a přibalit jim batůžek s pitím.
Děkujeme :)

Haloween - dýňování

Haloween - dýňováníDne 30.10.2018 nás čeká haloweenský rej

Zábavné dopoledne v kostýmech
a od 15:30 dýňování s rodiči - vemte dýni, nůž, dobrou náladu a přijďte si k nám vydlabat strašidelnou dýni :)

Těšíme se na vás

Vyhlašujeme soutěž o neoriginálnějšího draka.
Soutěž potrvá do 19.10.2018. Dráčky náležitě odměníme a ve školce si vystavíme :)

První týden

První školní týden se Koťata seznamovala s prostředím školky a jejím okolím. Zahráli jsme si několik seznamovacích pohybových her, naučili se třídní pravidla a pomalu si osvojovali denní režim. Domů jsme si odnesli drobné dárečky a hlavně spoustu nových zážitků.